0216 305 04 85 Bize Ulaşın
BLOG /
Kontrol Dünyası ile ilgili en güncel bilgiler ve Bizden Haberler için E-bültenimize kaydolun

Siemens Hareket Kontrol Sistemlerinin Sunduğu Avantajlar/

13 Nisan 2023
Hareket kontrol sistemleri, özellikle düşük güç aralığındaki uygulamalarda önemli bir konudur. Siemens, bu alanda sağladığı çözümlerle şu avantajları sunmaktadır:

• Maksimum Performans
Herhangi bir görev için ölçeklenebilir, teknik ve ekonomik açıdan optimize edilmiş bir hareket kontrol çözümü sunar. Bileşenler arasındaki veri senkronizasyonu, giriş ve konfigürasyon hatalarını önler.

• Kolay Programlama ve Devreye Alma
Siemens hareket kontrol sistemiyle özel bir deneyim gerektirmez. Kolay erişim, planlama süresini azaltır, maliyetleri düşürür ve otomatik teşhis ve hata mesajları ile destekler. Bu sayede devreye alma süresi kısaltılabilir.

• Toplam Sürdürülebilirlik
Siemens hareket kontrol sistemi, günümüzün en yüksek performansını sağlar ve geleceğe hazırlar. Yeni teknolojiler ve gelişmeler entegre edilir ve yeni çalışma modelleri mümkün kılınır.

• Güvenilirlik
Personel, makine ve çevre güvenliği emin ellerdedir. Hareket kontrol sistemi, entegre güvenlik fonksiyonlarıyla maksimum tesis kullanılabilirliği ve üretkenliği sağlar. Ayrıca esnek bir şekilde genişletilebilir, bu da kablolama ihtiyacını azaltır ve şalter kabininde yer tasarrufu sağlar.

BİZE / ULAŞIN
ADRES: Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 AC Moment B-Blok D:163 Kartal / İstanbul
TELEFON: + 90 (216) 305 04 85 / + 90 (850) 304 0 464
FAKS: + 90 (850) 304 64 24
E-POSTA hmi@hmi.com.tr